Çukurambar Jinekolog – Doç. Dr. Nermin Köşüş – Doç. Dr. Aydın Köşüş

Çukurambar Jinekolog Doktorları

Çukurambar jinekolog doktorlarımız Doç. Dr. Nermin Köşüş ve Doç. Dr. Aydın Köşüş Ankara Çankaya ilçesindeki kendi muayenehanelerinde hizmet vermektedir. Çukurambardaki jinekolog muayenehanemizde gebelik takibi, tüp bebek tedavisi, aşılama tedavisi ve tüm jinekolojik problemlerinizin tanı ve takibi yapılmaktadır. Çukurambar jinekolog doktorlarımızdan randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çukurambar Jinekologları Nerede Yoğunlaşmıştır?

Çukurambar jinekologları ağırlıklı olarak Konya yoluna yakın bölgelerdeki iş merkezlerinde yoğunlaşmaktadır.Bizim muayenehanemiz Çukurambar semtinde Ankara Ticaret Merkezindedir. Ankara ticaret merkezi oldukça merkezi bir yere sahip olup Konya yolunun hemen arkasındadır. Ulaşım oldukça kolaydır.

Yine Çukurambar bölgesinde pekçok işmerkezinde yada apartman dairelerindeki muayenehanelerinde çalışan jinekologlar mevcuttur. Hastaları çukurambar semtindeki jinekoloji merkezimize bekliyoruz.

Çukurambar Jinekologlarından Nasıl Randevu Alabilirim?

Çukurambar jinekologlarına eskisi gibi yoldan giderken tabelasına bakarak karar verme dönemi artık bitmiştir. Herkes jinekolojik muayene olacağı zaman internetten araştırarak ve yorumları inceleyerek jinekolog tavsiyelarini inceleyerek karar vermektedir. Ancak jinekolog randevusu alırken yorumların sahte yorumlar olabileceğini de akıldan çıkarmamak gereklidir. Ankara jinekolog doktorlarımızdan randevu almak için 0312 285 85 88 nolu telefondan asistanlarımızla görüşebilirsiniz.

Çukurambar Jinekolog Doktorlarımız

Doç. Dr. Nermin Köşüş

Doç.Dr. Nermin Köşüş, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye’nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1997 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamını okumak için tıklayınız…

Doç. Dr. Aydın Köşüş

Doç. Dr. Aydın Köşüş, 8 Ocak 1972 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Tıp eğitimini Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.Mecburi hizmetini Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde yerine getirmiş olan Doç. Dr. Aydın KÖŞÜŞ, hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nin ve ameliyathanesinin kurulmasında aktif görev almıştır. Devamını okumak için tıklayınız…

Çukurambar Jinekolog Muayene Ücretleri 2021

Çukurambar jinekolog muayene ücretleri 300 – 800 tl arasında değişmektedir. Bu fiyatları doktorun akadmemik ünvanına göre farklılık gösterebilir. Bu muayene ücretlerinin içerisine muayene sırasında yapılan ultrason dahildir. Ancak yapılacak testler bu ücrete dahil değildir. Çukurambardaki muayenehanemizde tüm kan, idrar ve patoloji testlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.